rezultat analize

Neuropatii

Postata de robertnelu cu 13 ani in urma.

In urma unui control medical neurologic si dupa efectuarea unei electromiograme, am efectuat si un set de analize, printre care si unele pentru detectarea anticorpilor anti- neuronali Anti-Hu IgG, Anti-Yo IgG si Anti-Ri IgG.Rezultatul la analiza anti-neuronali Anti-Hu a iesit echivoc,la urmatoarele doua analize a iesit

Raspunsuri (2)

Ioan Dumitrescu

acum 13 ani

Aveti doua variante de imunomodulare limfocit T ( ca tratament ) :
1. Tratament alopat : Cortizon / citostatice - pentru depresie limfocitara
2. Tratament homeopat si fitoterapic

robertnelu

acum 13 ani

Va multumesc mult pentru raspunsul prompt. Dar, rezultatul fiind echivoc si nu pozitiv nu trebuie sa repet analiza respectiva?
In caz ca trebuie inceput un tratament, de preferat este un tratament naturist dupa parerea mea, daca se poate alege acest tratament. Puteti sa-mi dati niste sfaturi in legatura cu tratamentele respective?