picior amortit

Neuropatii

Postata de mariana2375 cu 13 ani in urma.

buna ziua, fetita mea are 12 ani si in urma cu 2 ani a suferit de paralizie faciala bell de citeva zile se plinge ca-i amorteste piciorul siting parte care a fost afectata si atunci si sint foarte ingrijorata nu stiu poate avea legatura cu paralizia bell de acum 2 ani sau e alceva !! ce sa fac?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 13 ani

Pai cum ce sa faceti?! Mergeti cu ea de urgenta la un neurolog!!

Dr. Diana Dragomir

acum 13 ani

Cautati un medic homeopat. Cu siguranta totul se leaga.

mariana2375

acum 13 ani

va multumesc mult pt sfaturi!!!