pareza plex brahial

Neuropatii

Postata de aga cu 10 ani in urma.

buna sunt din botosani si am un baietel in varsta de 2 ani nascut prematur cu greutatea de 1050g a stat 60 zile la incubator la maternitatea Cuza Voda Iasi si a fost diagnosticat cu pareza de plex brahial stang fara fractura de clavicula facem cu el la botosani kinetoterapie 10 zile pe luna de la varsta de 6 luni la inceput progresele au fost mari dar acum de o perioada parca stagneaza dar bratul tot nu il ridica din umar in sus vreau sa stiu daca se opereaza unde il pot opera si de costul acestei operatii nu conteaza daca este in strainatate .Multumesc

Raspunsuri (1)

buna

acum 10 ani

Buna, scrieti-mi va rog un email pe yahoo la zane_bu_ne (insa eliminati liniutele din nume) si va spun la ce medic sa mergeti cu baiatul in functie de anumite lucruri.