neuropatie ulnara

Neuropatii

Postata de titiavram cu 13 ani in urma.

daca stie cineva alt remediu pentru neuropatie ulnara in afara de operatie am amortite degetul mic si inelarul pe partea cu palma

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

In homeopate exista mai multe remedii care inlatura astfel de simptome in mod rapid si eficient.
Mergeti la un medic homeopat cu experienta care prescrie numai un remediu (homeopatei clasica)

mihai

acum 12 ani

Buna ziua
Domnule titiavram ce a-ti rezolvat cu neuropatia ulnara? M-ar interesa sa discutam deoarece am fost diagnosticat si eu cu aceeasi boala, sa vedem d-voastra cum a-ti rezolvat. Multumesc

ali

acum 12 ani

Buna ziua
Domnule MIhai si Titiavram ,m-ar interesa si pe mine cum v-ati rezolvat pb de neuropatie , daca s-a rezolvat intr-un fel.Am si eu pe mama mea cu aceasta boala. va multumesc mult