ma adresez neurologului?

Neuropatii

Postata de superman cu 10 ani in urma.

Sunt Adrian si am 31 ani si am fost diagnosticat recent cu polineuropatie motorie.Am inteles ca nu exista tratament,asa este?ce pot sa fac sa ameliorez situatia?Spuneti mi,va rog,poate sa afecteze vederea,ca de cateva zile vad in ceata cu ochiul drept,sau este altceva?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Depinde de teritoriul nervos afectat. Este recomandat sa consultati medicul neurolog.

Dr MERLAS CORNEL

acum 10 ani

De unde esti?.Transmite un nr telefon.Al meu este 0740256532.Nu ai un diagnostic exact,te pot ajuta

Leyah

acum 9 ani

testeaza-te la bucuresti pt boala lyme, s-ar putea de acolo sa porneasca problemele