lipsa de concentrare

Neuropatii

Postata de Simona122 cu 13 ani in urma.

Buna seara. Am 28 de ani, si am mari probleme cu capacitatea mea de a ma concentra la serviciu. Imi place ceea ce fac, dar in ultima vreme sunt cu capul in nori, nu ma concentrez suficient, am pierderi de atentie care imi cauzeaza neplaceri in sensul ca devine dificil de a se lucra cu mine, pierd timp si angajatorul este nemultumit. Nu stiu cui m-as putea adresa pentru a rezolva cat mai repede problema, pentru ca imi pericliteaza locul de munca.Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Victor Richard

acum 13 ani

Poti face niste analize de sange pentru inceput, poate fi vorba despre o lipsa de minerale care sa te determine sa nu te concentrezi suficient. Daca nu este vorba despre asa ceva, mergi la un psihoterapeut sa discuti cu el, simptomele seamana cu cele de deficit de atentie. Sunt rezolvabile, dar trebuie sa iei masuri

Gabi

acum 13 ani

Exista suplimente naturiste cu efecte miraculoase pentru problema ta de sanatate si care nu creeaza dependenta si nu au efecte secundare. Poti face si un test cu un aparat total inofensiv, fara recoltare sange si fara radiatii si care iti spune starea sanatatii la fiecare organ in parte in doar 30 de minute, la un pret de numai 70 Ron. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la numarul de telefon 0720325245. Gabi.