Cum sa scap de amorțeală fetei și a capului pe partea dreapta?

Neuropatii

Postata de Adelina cu un an in urma.

Bună ziua,de câteva zile am capul și fata amortita pe partea dreapta și cu o ușoară durere de cap plus furnicături la fata.am toate investigațiile făcute,tomograf bun,ecografie cardiaca bună la sânge doar colesterolul mărit.mentionez ca fac atacuri de panica și iau tratament zilnic serlift,xanax,rivotril,convulex dar astea le iau de 4 ani
Nu știu ce sa fac și care ar fi cauza ca ma sperie foarte rău,dacă ma puteți ajuta cu un sfat ceva sau vrun medic disponibil
Ce ar putea determina amorțeală aceasta

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-nervilor-periferici/amorteala-faciala-cauze-si-optiuni-de-tratament_17432

Adelina

acum un an

Am fost la toate controalele,la neurolog plus tomograf,la cardiolog plus ecograf Doppler toate îmi ies normale nu stiu la ce medic sa mai merg

Augustin

acum un an

Si eu am aceiasi problema si la fel analize bune R.M.N bun biopsie la limba buna dar tot degeaba