Cine poate sa-mi explice, daca e grav?

Neuropatii

Postata de elena794117188 cu 13 ani in urma.

As dori sa inteleg , daca este cazul sa ne ingrijoram in urma unui RMN, cu rezultatul urmator ::
Leziuni milimetrice in izosemnal TI, hipersemnal T2 si FLAIR localizate cortical si cortico-subcortical in substanta alba parietal bilateral- leziuni demielinizante, ingrosarea mucoasei celulelor etmoidale si a sinusurilor frontale.
Leziuni demielinizante cel mai probabil cu substrat vascular
Sinuzita etmoidala si frontala.
In urma acestui rezultat, tratamentul recomandat de medicul neurolog, a fost betaserc.
Se poate solicita un tratament mai eficace?
Va rog un sfat. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Gabi

acum 13 ani

Exista suplimente naturiste cu efecte miraculoase pentru problema ta de sanatate si care nu creeaza dependenta si nu au efecte secundare. Poti face si un test cu un aparat total inofensiv, fara recoltare sange si fara radiatii si care iti spune starea sanatatii la fiecare organ in parte in doar 30 de minute, la un pret de numai 70 Ron. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la numarul de telefon 0720325245. Gabi.

CEL CE TE URASTE

acum 10 ani

da si tu esti un miracol ca existi ,glumeam