buricele degetelor amortite

Neuropatii

Postata de Roxy117017 cu 12 ani in urma.

Mama mea in varsta de 52 de ani are buricele degetelor amortite,mai ales la mana stg.Ce poate fi?Analizele la sg sunt bune chiar cu o luna in urma a avut o alergie si i s-au facut toate analizele,in urma acestora au aparut amortelile .med i-a dat ca si mg dar nu0i trece.ajutati-ne cu un sfat?

Raspunsuri (1)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului