amorteste mana dreapta

Neuropatii

Postata de andronescumariana cu 12 ani in urma.

buna seara, vreau sa va intreb ce pot sa fac in cazul in care, noaptea ma trezec cu mana dreapta amortita?. Scutur mana de cateva ori, schimb pozitia acesteia si isi revine, insa dupa cateva ore iar imi amorteste. Multumesc mult si numai bine

Raspunsuri (3)

victoras

acum 12 ani

Ar fi posibil sa stai mai mult pe net si sa iti fi fortat nervul ulnar??Asta manevrind mouse-ul??

andronescumariana

acum 12 ani

multumesc pentru raspuns, dar nu am, stat prea mult la calculator in ultimul timp si-mi amorteste noaptea.

mircea

acum 9 ani

,,acum 3 ani am avut un ACV,,,dimineata cind ma trezesc am mina dreapta umflata cu nesiguranta in a apuca diferita obiecte ,,lingurita,,si mi se intimpla sa-mi amortesca si piciorul drept ,,mai rar ,,iau tratamentul zilnic cu regularitate ,,beau o cafea pe zi pt.un scaun regulat ,,si fumez 15 tigari pe zi ,,