AMETELI

Neuropatii

Postata de floare492182 cu 12 ani in urma.

VA ROG SA-MI SPUNETI,AM NISTE PARALIZII(AMORTELI)ALE FETEI IN JURUL GATULUI COMBINATE CU SALIVARE EXCESIVA,LIPSA DE CONCENTRARE,GAT USCAT,DEGLUTITIE SI AMETELI,CE TRATAMENT SAU CONSULTATII SA FAC.MENTIONEZ CA SUNT BARBAT AM 38 ANI SI AFECTIUNI:ESOFAGITA DE REFLUX SI AFECTIUNI USOARE ALE COLOANEI VERTEBRALE.PROBLEMELE ACESTEA AU APARUT DE CATEVA LUNI.MULTUMESC ANTICIPAT.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Un neurolog si apoi un psiholog. Pare a fi ceva pe fond psihic dar e bine sa excludem cauza fizica.