afectiuni ale nervilor periferici !

Neuropatii

Postata de sah cu 14 ani in urma.

Imi poate cineva raspunde daca exista vreo legatura intre nervii periferici si afectiunile gastrointestinale?! va multumesc mult

Raspunsuri (8)

sah

acum 14 ani

Imi poate cineva raspunde daca exista vreo legatura intre nervii periferici si afectiunile gastrointestinale?! va multumesc mult

adrian

acum 14 ani

imi poate spune cineva consecintele daca o persoana are o leziune a nervilor olfactivi

moisi sorina viorica

acum 14 ani

toate bolile sunt grave in felul lor doar cei care au trecut prin ea aceeia stiu a raspunde,eu de ex am trecut prin2operatii pe cord deschis si 1infarct dar nu doresc sa treaca nimeni prin asa ceva nici chiar dusmanii cei mai rai de pe pamant,am asistat la 4 paralizii ale mamei mele dar cea 4 a fost rea ca nu si-a mai revenit daca nu o internam la spital o luase razna nu mai stia sa se intoarca in salon ci se culca oriunde,dupa 2saptamini de spitali-zare si-a revenit dar nu in totalitate,si binenteles de 1 an foloseste ganoderma pilule si cafea si dupa multa munca rabdare,rugaciune si ajutata de cei din jur si binenteles cu ajutorul lui Dumnezeu ca fara puterea lui nu facem nimic,Doamne ajuta.

moisivioricasorina

acum 14 ani

comentariile de mai sus

Vaduva Livia

acum 14 ani

Va rog sa imi spuneti si mie daca mai exista persoane vaccinate contra gripei porcine, care sa aibe ameteli,probleme gastrointestinale,slabirea musculaturii...Sunt disperata cu sotul meu,nu mai stim incotro sa o ia,a iesit bine la endoscopie,a facut tomograf,dar se pare ca nu a vazut nimeni nimic.Totusi,are mari probleme cu ametelile,cu stomacul si cu muschii...

cuki

acum 14 ani

consultati un medic si untrebati daca nu cumva are sindromul Guillan -Barre ? aceasta boala afecteaza muschii si poate aparea si in urma unei vaccinari

vali

acum 9 ani

Atacul de panica provoaca spasme musculare si intestinale

vali

acum 9 ani

Atacul de panica provoaca spasme musculare si intestinale