de citeva zile am intepaturi sub sinul drept...si asta noapte mi s a blocat respiratia concomitent ?

Neuropatie diabetica

Postata de pinzaru l. cu 2 ani in urma.

nu stiu cauza intepaturilor de sub sin in partea dreapta (de citeva zile)si in noaptea dificultate in respiratie in asociere cu intepaturile de sub sin dreapta...ma multumesc si cu o supozitie..va rog un raspuns!sint diabetica si am 63 ani..

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/respiratie-greoaie-si-dificilai-care-sunt-cauzele-aparitiei-acestor-simp_18891