Cum pot scapa de furnicaturi ale degetelot de la picior dupa ce am calcat cu talpa in cui?

Neurochirurgie

Postata de Gabriel cu un an in urma.

Buna ziua,
Am calcat cu talpa picorului intr-un cui destul de adanc, am mers la medic mi sa administrat vaccinul antitetanos si antibiotic timp de 5 zile.
Acum imi simt degetele 3 si 4 putin amortite, imi puteti spune care este motivul si ce este de facut?
Mulțumesc anticipat.

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/furnicaturile-la-maini-si-picioare-pot-semnala-diferite-boli_16190

Gabriel

acum un an

Bună ziua,
Ce ar putea fi ca si exemplu?
Mulțumesc

Diana

acum 5 luni

Ai rezolvat? Ce problema a fost? Multumesc.