Buna ziua am dureri de spate?

Neurochirurgie

Postata de Vasiu maricica luiza cu un an in urma.

Buna ziua am niste dureri de spate din 14 aprilie 2022 am leșinat la muncă din cauza durerilor de spate dupa care am facut un rmn si mia iesit ca inelele L4,L5 si S1 este fisură ,deplasate si hernie de disc . As vrea sa stiu daca este cazul de operatie sau nu si ce ma îndrumați să fac . Astept raspuns va multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:
https://sfatulmedicului.ro/Afectiunile-coloanei-vertebrale/durerea-de-spate-ce-afectiuni-poate-ascundei_7164