dureri de cap profunde

Neurochirurgie

Postata de Utilizator11593640995 cu 3 ani in urma.

Buna seara, dupa niste dureri de cap profunde, am fost la un RMN si am fost diagnosticat cu angiom venos temporal profund, puteti sa mi recomandati un medic neurochirurg foarte bun si cam cat ar costa aproximativ operatia?Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Utilizator21618305517

acum 3 ani

Puteti discuta cu un medic de de Neurochirurgie pe Medicentrum. Extrem de bun medic !

adresa_web_filtrata /.../neuroch.../horatiu-ioani/

Intrati pe “Incepe Consultația”
Completati formularul
Atasati documentele medicale
Cazul ajunge la medicul dorit si acesta va suna in aprox 48 de ore pentru a discuta cazul in detaliu cu dv si pasii de urmat.