Neg/ochi în talpă, câteva sfaturi?

Negi

Postata de Marin97 cu 7 ani in urma.

Salutare.
După cum am scris și în titlu, am un neg/ochi (nu sunt sigur ce este) în talpă. În 2 săptămâni s-a extins și acum îmi provoacă discomfort când pășesc. O să consult un dermatolog, dar am vrut să mă informez puțin înainte.
Prin urmare, pentru cine este dispus să mă ajute, las un link cu o poză -> adresa_web_filtrata /eatshf
Mulțumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Marin97

acum 7 ani

adresa_web_filtrata/eatxq4 - aici aveți poza. când accesați link-ul, stergeți spatiul dintre com și /e...