Cos sau neg?

Negi

Postata de MembruMobileApp1497853285 cu 6 ani in urma.

Mi-a aparut recent in palma stanga o chestie care seamana cu un neg, dar nu sunt sigur daca este neg sau cos, il am cam de 10 zile, am atasat o poza :

adresa_web_filtrata /image/h25cqya0f/

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1497853285

acum 6 ani

adresa_web_filtrata /image/4ob9pkdeb/

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Alunite--negi-si-keratoze/negii-si-negii-plantari_1351