Ajutor?

Negi

Postata de MembruMobileApp1512486956 cu 6 ani in urma.

Buna, am 18ani, de vreo 4luni mi au apărut un fel de negi in zona vaginului, sunt micuți și putini la număr, de curând am fost la dermatolog și mi a spus sa ma dau cu Aldara, crema... spunea ca aceasta ii va arde... a folosit cineva? Da rezultate? Sunt foarte disperata...nu a putut sa îmi spună cauza, ceea ce mi se pare ciudat, prietenul meu nu are absolut nimic iar eu n am mai avut contact cu nimeni in afara de acesta. Am auzit ca poate fi purtător și având sistemul imunitar ft bun, nu are nimic. Oare ar putea apărea de la tanga, tampoane zilnice, scurgerea aceea ? Sau... nu știu, wc-uri?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Alunite--negi-si-keratoze/negii-genitali_12752