ce ar trebui sa fac?

Nastere

Postata de mara cu un an in urma.

Buna seara! De când m am născut am 2 umflături sub pielea capului, una micuța și una cat boabă de mazăre. Când aveam vreo 6 ani cea micuța a dispărut ,însă cea mai mare a crescut un pic.
De la naștere mama a tot întrebat doctorii ce este și dacă e ceva ce mă afectează dar aceștia au spus că până nu mă deranjează nu am ce căuta la ei.
De vreo 2 zile a început sa mă doară indiferent ce fac , câteodată și dacă mișc capul mai brusc doare... ce ar trebui sa fac?? Și ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Foliculita-si-Furunculul/foliculita-inflamatia-foliculilor-pilosebacei_1346