va rog da_ti o solutie ca inebunesc

Migrena

Postata de rooggeer1 cu 11 ani in urma.

buna ma doare capul de 3 zile nu mai stiu ce sa fac,ma doare partea stanga sunt ca niste impulsuri repetate si nu se mai opresc,ce medicamente sa iau,iau ibuprofen dar degeaba

Raspunsuri (4)

Buna

acum 11 ani

scrie-mi un email pe *** la yahoo si te ajut sa scapi de ea.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic specialist ( neurolog); este probabil o migrena care nu cedeaza usor la analgezicele obisnuite; trebuie excluse si alte cauze medicale, de aceea un examen medical este cel mai indicat.

vasilica

acum 11 ani

la fel si eu ma confrunt cu aceste dureri de cap si mie foarte greu.am aceste dureri de10 ani si de vin insuportabile.te cred. a inceput sa ma lase cu paracetamol.

coman olimpia

acum 11 ani

eub am dureri de cap de 2 ani de cand am nascut si nu mai scap de ele uneori sunt insuportabile