va rog ajutatima cu un raspuns

Migrena

Postata de fanrapid33 cu 12 ani in urma.

va rog ajutatima cu un raspuns, de o perioada am inceput sa am niste dureri la ceafa cand misc gatu, de mentionat este k aceste dureri apar doar at cand imi misc gatu, in rest nu apar, si am si ceva probleme legate de lumina puternica, credeti k aceste doua simptome au legatura intre ele? si spunetimi exact ce trebuie sa fac:(

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Cele două simptome pot avea legătură între ele. Încercaţi următorul exerciţiu - stând întins în pat încercaţi să atingeţi capul pieptului cu bărbia (vedeţi dacă reuşiţi fără a avea dureri)