usoara ameteala,confuzie

Migrena

Postata de Costinelll cu 12 ani in urma.

acum o luna am facut o amigdalita cu temperatura 39.2.mi-a facut mami impachetari pana mi-a trecut.pana la urma am fost nevoit sa ma internez la sectia orl unde mi s-a facut tratament cu gentamicina injectabil la 8 ore 3 zile plus inca 5 zile de klacid pe cale orala.din seara in care am facut acea temperatura am ameteli,stari de confuzie,parca nu aud ce zic cei din jurul meu.ce ar trebui sa fac?

Raspunsuri (2)

Mihaela22120678

acum 12 ani

Mergi la doctor, daca se poate un neurolog!

acum 12 ani

Of Of Of...!Te sfatuiesc s nu mai pui intrebari pe net deoarece chiar nu ajungi nicaieri.Vorbeste cu oameni REALI despre asta!