Tumoare osoasa benigna

Migrena

Postata de pufy cu 11 ani in urma.

Buna seara! Am si eu o intrebare.Am o tumoare osoasa benigna la nivelul occipital al craniului de dimensiuni 1.2cm/1.6cm si as fi vrut sa stiu ce se poate intampla,daca aceasta poate sa-si mareasca in timp dimensiunile,si daca DA,ce se poate face,iar daca mai am inca trei tumori ,de dimensiuni mult mai mici,reprezinta o problema?Mentionez ca medicul neurolog care m-a consultat mi-a spus sa stau linistita,dar fara sa-mi dea prea multe detalii cu privire la aceste tumori.De asemenea am uitat sa spun ca am dureri de cap mai tot timpul si ameteli.Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Zeolit Dinamic Trio

acum 11 ani

Iti recomand pachetul Zeolit Dinamic Trio. Are in compozitie zeolit lichid imbunatatit cu DHQ, Oxy Dhq si Ph Balancer. Produsele au rolul de a elimina celula canceroasa, oxigeneaza celula sanatoasa si o inmulteste in organism si regleaza ph-ul sanguin. Este un pachet foarte eficient. Unchiul meu se afla in remisie in prezent cu ajutorul acestor produse minune. Chimioterapie te poate ucide! Cauta alternative!