sufocare

Migrena

Postata de membru220557 cu 10 ani in urma.

Buna ziua. Am 37 de ani si as dori un sfat.
De cateva zile ma trezesc din somn cu stari de sufocare si dureri in piept.
Mentionez ca sunt sub trat. pentru hta+tahicardie cu indapamid, furosemid, metoprolol 50 mg, nebilet, corlentor 7.5 mg simvacard 20 mg.
Recent am fost diagnosticata cu chist ovarian 7.5/ 6.57 cm, chist la glanda tiroida 0.32/ 0.19 cm si nisip la ambi rinichi.
As dori sa stiu de unde vin aceste stari de sufocare.

Raspunsuri (1)

Mirna

acum 10 ani

Daca cititi toate reactiile adverse la pumnul de medicamente pe care il inghititi zilnic, va veti da singura raspunsul. HTA si tahicardia se rezolva foarte frumos pe cale naturista, inclusiv chistul ovarian si cel tiroidian, plus nisipul renal. Sunt atatia producatori naturisti cel putin la noi in tara, incat nu aveti nicio scuza. Nu trebuie decat sa va informati.