raceli la cap pe timp rece

Migrena

Postata de Quovadis14 cu 13 ani in urma.

Am cerut diagnosticul asupra unor simptome cu care ma confrunt de ceva vreme,a doi medici neurologi,dar pana acum(urmand tratamentul cu Gabaran 400,si Milgama N)nu am reusit decat sa incetinesc activitatea normala a nervilor cervicali(banuiesc)si va cer ajutorul pentru un tratament care sa depisteze ce-mi cauzeaza repetatele raceli la cap,imediat ce iau contactul cu aerul rece sau un cat de mic,curent de aer.
Se pare(din cate am inteles de la medici)ca sistemul meu imunitar este foarte scazut,si pentru asta mi-au fost indicate ca tratament,tinctura de Echinacea,Milgama N,si Gabaran,dar nu fac decat sa-mi incetineasca activitatea cerebrala,si cum stopez acest tratament,imediat incep racelile,urmate de infectii ale aparatului respirator.
Va rog mult,ce pot face?

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Iuli

acum 13 ani

Fa niste analize de imunitate. Pari a avea o imunitate foarte p***a.

Flori

acum 13 ani

De ce nu incerci sa consumi si produse naturale care sunt cu mult mai bune rezultate si pe termen lung.V-as recomanda sa face-ti o investigatie cu aparatul SCIO care nu radiaza si va descopera toate problemele care le aveti.Acest aparat ne poate spune ce probleme am avut,ce probleme avem si ce probleme suntem predispusi sa le avem.Preventia este ce mai buna modalitate.Tel.0745753653