Puls în ceafă, oftat des, bătăi rapide ale inimii la efort ușor?

Migrena

Postata de Utilizator11550267813 cu 5 ani in urma.

Uneori îmi simt pulsul în ceafă în pat sau îl mai simt tare când stau pe burtă.
Salutari! Sunt bărbat, am 25 ani și vreau să vă cer o părere.
Oftez des mai ales când am puțin stres sau ceva nu îmi convine.
Când fac efort spontan gen să urc 3 etaje îmi trebuie 2 minute să îmi revin.
Menționez că de vreo 2 ani lucrez (conduc( și noaptea având puține ore de somn.
Ați mai întâlnit cazuri?

Raspunsuri (1)

Utilizator11618509077

acum 3 ani

Mi se intampla si mie? Ai gasit solutia?? Te rog raspunde daca da