presiune in zona cefei

Migrena

Postata de marian_eam cu 13 ani in urma.

de vreo 2 zile am ca un fel de presiune in zona cefei o senzatie de ameteala,urechi infundate, cand stau in picioare sau cand fumez

Raspunsuri (3)

eli

acum 13 ani

Primil lucru pe care ti-l va spune medicul este sa nu mai fumezi. Cautra despe CEFALEE SAU MIGRENE si vezi daca durerile tale se aseamana cu simptomele generale de la aceste boli si vei gasi si raspunsul la intrebarea ta .

ade

acum 13 ani

Eli, nu cred ca asta e primul lucru pe care ti-l va spune doctorul, dar, ma rog,daca spui tu!

DAVID

acum 13 ani

buna ! pentru a scapa de aceasta stare ;incearca sa folosesti sucul tahitian NONI.
de la tahitian noni.Este un suc care lucreaza la nivel de celula in corpul uman,si repara ce este bolnav in organismul uman.Pentru detalii ;va rog sa ma contactatii;pe e-mail;[email protected]. cu subiect noni