Presiune cap

Migrena Durere de cap

Postata de MembruMobileApp1499449387 cu 6 ani in urma.

Buna,in urma cu o luna de zile am avut o interventie(ablatie pentru tpsv)la o saptamana dupa interventie am o presiune in cap in fiecare zi!!!! Am facut C.T ,holograma,toate bune.Ce as putea sa mai fac?

Raspunsuri (2)

CosminFlorin

acum un an

Am aceeasi problema cu presiunea in cap .
Daca ai rezolvat te rog sa mi lasi si mie mesaj florin.cosmin17@ adresa_web_filtrata

Utilizator11700454229

acum 5 luni

Si eu am la fel dar nu raspunde nimeni aici. Dar cu ritmul cardiac cum stai, se mentine?