o umflatura la cap?

Migrena

Postata de MembruMobileApp150330210313942 cu 3 ani in urma.

buna ziua
As dori sa stiu ce mi se intampla. Mi a aparut o umflatura in spatele capului pe partea dreapta aproape de ureche. e mica umflatura si ma doare cand apas pe ea .nu m am lovit in locul ala . a aparut din senin . am 32 ani.

Raspunsuri (11)

RoxanaB

acum un an

Bună seara! Și mie mi a apărut tot așa doar ca în partea stânga, tot în spate la ureche! Dacă v ați dus la medic și v a spus de la ce este, v aș ruga să mi spuneți și mie dacă se poate!

RoxanaB

acum un an

Bună seara! Și mie mi a apărut tot așa doar ca în partea stânga, tot în spate la ureche! Dacă v ați dus la medic și v a spus de la ce este, v aș ruga să mi spuneți și mie dacă se poate!

Alex daniel

acum 8 luni

Bună Roxana! Ai aflat ce este? Mulțumesc!

RoxanaB

acum un an

Bună seara! Și mie mi a apărut tot așa doar ca în partea stânga, tot în spate la ureche! Dacă v ați dus la medic și v a spus de la ce este, v aș ruga să mi spuneți și mie dacă se poate!

Ioana Borha

acum 9 luni

Bună ați aflat ce este și eu am tot așa

Alex daniel

acum 8 luni

Bună Ioana! Ai aflat ce este, ți a trecut?

Alex daniel

acum 8 luni

Bună! Ai aflat ce ai avut? Mi a apărut și mir la fel.. tot aproape de ureche acea umflatura ma doare cand apăs iar când pun gheata se dezumfla dar nu în totalitate după care apare la l8c.. un raspunsa va rog frumos.. sunt pe camion și nu pot ajunge momentan la vreun medic.. vreau sa fiu liniștit, mulțumesc!

Utilizator11697322481

acum 6 luni

Ti a trecut din senin sau ai facut tratament?am 18 ani și exact ca tn am si eu .

Alex daniel

acum 6 luni

Salut! N am rezolvat încă.. umflatura e tot acolo.. ba se umflatura ba dezumfla nu dispare..
Tu ai aflat ceva?

Roxana T

acum 2 luni

Am aceeași problemă,am găsit topicul abia acum ,am și niște dureri de cap groaznice până la urmă a aflat cineva ceva să știu și eu ceva până merg la medic :(

Utilizator11708992242

acum 2 luni

Bună în seara aceasta mi a apărut și mie o umflatura. Pe partea dreapta aproape de ureche , ma cam incomodează și ma doare când apăs. Iar când apăs se simte ceva tare