Migrena

Postata de zana1317 cu 12 ani in urma.

Am 38 de ani .De cativa ani ma doare ingrozitor capul ,durerile sunt insotite de stari de voma care dureaza pana la 72 ore. Pana acum o luna durerile se manifestau o data pe luna ,iar acum chiar si de 2 ori!Astept raspunsul dumneavoastra.Va multumesc

Raspunsuri (4)

Cabinet Lacrima Naturii

acum 12 ani

Va recomand cu incredere sa apelati la cabinetul remediu natural din Bucuresti tel 0766488202 unde ve-ti gasi remediul cautat

Sari

acum 12 ani

Incerca sa faci ceva sport.
Cel mai recomandat este tai chi, se practica si in mai multe orase din tara,este o gimnastica traditionala chineza, cu miscari lente, activeaza toate centrele energetice, te echilibreaza fizic, psihic, emotional, efectele sa vad dupa a doua sedinta deja.Sau inotul.
Incearca sa asociezi motivele cand apar aceste stari si cauta sa le elimini, precis exista ceva care le declanseaza.Alimentatie, stres, ciclul,sau poate te indrepti spre preclimax, cam astea sunt primele semne.Vorbeste si cu medicul de familie.
sanatate

victoras

acum 12 ani

Nu cumva ai probleme cu bila??Cineva din anturajul meu facea crize o data pe luna dar dupa ce a extirpat-o face mai des deoarece nu i se goleste canalul !!! Incearca sa bei ceai FAVIBIL pt. fiere lenesa.eu zic ca te va ajuta.Incearca sa faci citeva zile regim.Totul fiert ,fara usturoi,brinza sau smintina(acestea fiind produse fermentate)si cred ca se va rezolva!!!Sanatate !!!

Sari

acum 12 ani

Mai stiu persoane care din cauza ca nu aveau raporturi sexuale, sufereau ca si tine, iar dupa aceea se remedia problema, se descarcau acumularile stranse.