migrena ucigatoare

Migrena

Postata de marinelagoia cu 13 ani in urma.

este posibil sa ai dureri groaznice de cap care tin 72 ore cosecutiv din cauza ca sunt legate trompele? ele se manifesta in perioadele de ciclu menstrual.

Raspunsuri (1)

atiana

acum 13 ani

Da, nu neaparat din cauza asta, eu am migrene in fiecare luna inainte sau dupa mestruatie.Eu cand sunt in aceste dureri interminabile combat cu fasconal sau imigran.Imigranul este foarte bun dar scump.Noroc ca este compensat.Sanatate multa !