micrene

Migrena

Postata de ramona460 cu 16 ani in urma.

nu stiu ce sa ma mai fac cu durerile de cap care imi provoaca stari de voma si ma simt ingrozitor .aceste dureri le am de vreo 10 ani si am tot facut analize si controale si nu am nimik, cica.la cine ma mai pot adresa?

Raspunsuri (2)

Lidia2581832

acum 16 ani

DIN PACATE SI EU AM ACEEASI PROBLEMA CU DURERILE DE CAP DENUMITE SI "MIGRENE".SI EU AM FACUT INVESTIGATII SI SUNT SANATOASA LA CAP, DAR EU MA SIMT TOT RAU....NU STIU UNDE AS MAI PUTEA MERGE SI CE AS MAI PUTEA SA FAC IN ACEST SENS

Ioana886463

acum 16 ani

o ecografie la fiere si ficat ati facut?