masea de minte

Migrena

Postata de floryfloryna87 cu 11 ani in urma.

Am o durere chiar insuportabila gingia de langa ultima masea din partea de jos tampla si migdala pe aceeasi parte este normal?cu toate ca este si inflamata si are o culoare vanata aproape gingia.

Raspunsuri (2)

Sigada

acum 11 ani

Mergeti neaparat la un medic stomatolog pentru un evaluare si stabilirea unui diagnostic.

GEANINNA

acum 11 ani

aceasta problema am avut-o acum 3 zile si eu...medicul mi-a recomandat o Apa de gura pentru gingii sensibile si vitamina C.MI-AU fost de folos pt ca intr-o zi mi-a trecut durerea si inflamatia,dar,tratamentul trebuie continuat pentru 10 zile.