Loviturile la cap, dar si accidentele din copilarie sau insomnia afecteaza inteligenta

Migrena

Postata de Cathalin cu 11 ani in urma.

Sunt curios, loviturile la cap din copilarie care nu s-au sondat cu probleme neuronale (ameteala, vomitaturi, pierderi de cunostinta, a controlului motor, probleme de memorie, etc). Atunci as fi interesat sa cunosc daca mi-ar afecta, IQ-ul inteligenta sau memorie la scoala?

Raspunsuri (1)

Cathalin

acum 11 ani

Nu ezitati, sa postati pareri sau sfaturi.