Lipsa diagnostic

Migrena

Postata de anamarin.K cu 10 ani in urma.

Mama mea a avut in urma cu 3 ani o tumora cerebrala operata. RMN-urile s-au efectuat din 6 in 6 luni, fara recidiva. In luna aprilie am efectuat un nou RMN rezultatul s-a mentinut, insa in urma cu 3 saptamani, starea ei s-a agravat: dureri puternice de cap, stari de voma,vedere dubla. Am efectuat un nou RMN- nu a reiesit nimic din care medicul neurolog sa poata pune un diagnostic. Acum ne-a sugerat un alt RMN 3 Tesla, deoarece simptomele persista.
Ma puteti ajuta cu sugestii?

Multumesc!

Raspunsuri (1)

buna

acum 10 ani

Buna ziua,
nu exista tumori cerebrale. Asa ceva e absolut imposibil. Ceea ce au gasit medicii nu sunt deloc tumori ci numai niste schimbari in creier datorate unui proces de vindecare la altceva in corp.
Informati-va despre noua medicina germana, acolo se stie aceste lucruri de peste aproape 30 de ani.
A fost o greseala operatia cat si diagnosticul.
http://s*****a/f127-noua-medicina-germana-dupa-dr-hamer