junghiuri si intepaturi

Migrena

Postata de mariacp cu 9 ani in urma.

La inceputul anului mi-am efectuat niste analize de sange , in urma carora singurul rezultat mai prost a fost faptul au un nivel al trigliceridelor(grasimile din sange) scazute. Si m-ai am gastrita cronica cu helicobacter . Dupa analizele de sange timp de 2 saptamani am avut in fiecare zi niste junghiuri si intepaturi in tot capul , nu intr-o anumita zona, dupa care mi-au trecut.
Acum cand mi-a venit menstruatia , am inceput sa iau niste anticonceptionale la recomandarea medicului ginecolog pentru ca am ovarele mult mai mari decat este normalul..Problema e ca au reaparut aceste junghiuri calde si intepaturi la cap.Mentionez ca nu sunt atat de dureroase incat sa iau pastile si daca nu ma gandesc la ele, parca nici nu ar exista.. Inca un factor care imi da ganduri ar fi ca imi cade parul foarte foarte rau.

Raspunsuri (2)

yuri boyka

acum 9 ani

pt tine mariacp.stiu pe cineva care te poate scapa de aceste junghiuri.iti las mailu meu [email protected]. sa imi scrii ca sa vorbim

Nego

acum 6 luni

Buna ziua! Cum ati scăpat de intepaturi si junghiuri? Care a fost diagnosticul? Mulțumesc anticipat!