imi pulseaza sangele in crestetul capului

Migrena

Postata de irene45 cu 13 ani in urma.

m-am trezit din somn cu durere am luat un antinevralgic, de 2 saptamani ma tot doare in crestetul capului dar acum am simtit cam imi pulseaza sangele in cap, ieri ma durea iarasi capul globul ocular si am luat iar un antinevralgic si mi-a trecut, ma tem sa nu fie ceva grav

Raspunsuri (2)

adryana_vl

acum 13 ani

parerea mea este k ar trebuii sa mergi la un doctor oftalmolog ...s''ar putea sa ai tensiune intraoculara mare si asta da asemenea simptome

[email protected]

acum 13 ani

ar putea fi o tensiune marita. Cu asa ceva nu e de gluma.Medicul ,cu siguranta,iti va prescrie un tratament sau te va trimite la un specialist.Sanatate si mult succes!!
!!