ganglioni occipitali

Migrena

Postata de GINACRISTINA95 cu 9 ani in urma.

Buna Ziua!surorii mele i a aparut o umflatura de dimensiunea unei boabe de mazare la baza cefei si Are dureri de cap tot in acea zona.poate fi o inflamare a ganglionilor?ce doctor ar trebui sa consulte?

Raspunsuri (2)

eva40

acum 9 ani

poate fi o punga de grasime care apasa pe un nerv.Un chirurg il scoate rapid si a-ti scapat

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa consultati, pentru inceput, medicul de familie, care va putea preciza posibila natura a acelei " umflaturi".