Galme in cap?

Migrena

Postata de Utilizator11528630368 cu 5 ani in urma.

De mai bine de o luna imi apar niste galme mari in cap dar in 24 de ore imi dispar dupa o zi doua apar dinou daca a mai patit cineva ast raspuns multiumesc

Raspunsuri (3)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Foliculita-si-Furunculul/foliculita-inflamatia-foliculilor-pilosebacei_1346

Utilizator11602447539

acum 3 ani

Da, si mie la fel.
Ai rezolvat ceva?

Utilizator11602447539

acum 3 ani

De la ce erau galmele?