edem cerebral difuz si cefalee

Migrena Edem cerebral

Postata de lilisoare cu 14 ani in urma.

am senzatii de constrictie a cutiei craniene aproape pe tot parcursul zilei iar dimineata senzatii de voma va rog sa-mi raspundeti daca se mai confrunta cineva cu aceste simptome si ce tratamente urmeaza.. si daca a dat rezultate,sau daca stiti vreun doctor bun sau vreo terapie care da rezultate .. eu am fost diagnosticata cu cefalee persistenta apoi cu un edem cerebral difuz. astept parerile voastre aici.ceau!

Raspunsuri (1)

lilisoare

acum 14 ani

am senzatii de constrictie a cutiei craniene aproape pe tot parcursul zilei iar dimineata senzatii de voma va rog sa-mi raspundeti daca se mai confrunta cineva cu aceste simptome si ce tratamente urmeaza.. si daca a dat rezultate,sau daca stiti vreun doctor bun sau vreo terapie care da rezultate .. eu am fost diagnosticata cu cefalee persistenta apoi cu un edem cerebral difuz. astept parerile voastre aici.ceau!