Dureri insuportabile de cap

Migrena

Postata de marian234119843 cu 15 ani in urma.

Am 24 de ani si de 4 ani in fiecare iarna-primavara am dureri insuportabile de cap zilnice cate 3-4 ore.
Am fost diagnosticata cu migrena cronica insa eu tot nu cred ca nu exista nici o sansa sau tratament din care durerea sa dispara.La analgezice nu mai cedeaza, am fost la biorezonanta, tratamente peste tratamente...nimic. Va rog ajutati-ma caci simt ca nu mai pot duce o viata asa de dureroasa. Nu pot sa ma ridic din pat in fazele cand am dureri, stau dopata toata ziua, sunt nervoasa, nu imi intra nimeni in voie, la servici nu mai zic, va rog ajutati-ma

Raspunsuri (1)

carmen658

acum 15 ani

Buna Nicoleta,
Si sotul meu a avut dureri de cap dar acum ese bine datorita iridologului. Este un doctor in Pantelimon pe langa Cora, numarul de telefon nu-l mai am caci l-a schimbat, dar daca te vei duce la el cu siguranta vei scapa de aceste dureri de cp care te macina. Are un aparat ultraperformant care fotografiaza irisul si citeste, in functie de culoarea si structura sa, orice afectiune de care putem suferi. Sa ne tii la curent si multa sanatate.