Dureri de cap

Migrena

Postata de BiancaMaria05 cu 9 ani in urma.

De cateva zile am niste dureri de cap ingrozitoare,ameteli,senzatie de voma.Ma doare atat de rau capul incat simt ca nu pot sa merg.Care ar putea fi cauza?

Raspunsuri (1)

Medic.Fares

acum 9 ani

Buna ziua.Este recomandat sa faceti un consult medical si cateva analize medicale.Daca este vorba de afectarea vezicii biliare va recomand remediile naturale Farebil, Vezica biliara activa si ceaiul Vezica biliara sau Hepatocol.Un remediu natural pentru cefalee sunt capsulel Antistres si ceaiul Circulatie cerebrala.