Dureri de cap

Migrena

Postata de Cipri1989 cu 11 ani in urma.

Buna seara ,vreau sa va zic ca aprix.de vrio luna si Ceva am inceput sa nu ma simt bn ,la inceput ma durea umarul stang si in piept ,mam gandit ca e inima dar nu e totul ok,dupa care au inceput niste dureri usoare la pielea capului,o ammortire usoara occhi si obraz ,nu am fost la control,de 2saptamani am o durere in ureche care doare foarte tare ,nu ma ea des dar de 3 4 ori pe zi,totul pe partea stanga,acum simt niste intepaturi tot in pielea capului,care se tot muta nu e un loc precis,va rog Sami spuneti ce ar trebui sa fac ,va multumesc

Raspunsuri (1)

Sigada

acum 11 ani

Mergeti la concontrol la neurologie pentru evaluarea simptomelor si stabilirea unui diagnostic.