dureri de cap

Migrena

Postata de membru214161 cu 12 ani in urma.

buna ziua de cateva zile ma doare capul de nu-ma nu ma pot apleca k ma doare mai tare...in special ma doare zona frunti cel mai tare...orice as lua nu imi trece

Raspunsuri (2)

lauralauralaura

acum 12 ani

Fiind in zona fruntii e posibil sa fie sinuzita frontala, ai fost racit/a de curand?

membru214161

acum 12 ani

nu am fost racita,cand aud un zgomot puternic sau zbiara cineva la mine ma doare ft tare.....cand ma incrunt..e nasol rau de tot