DUreri de cap si gat partea stanfa

Migrena

Postata de GCO cu 8 ani in urma.

De ceva timp am o durere de cap si gat pe partea stanga. Am 44 de ani si am aceasta problema de 2 saptamani. Multumesc .

Raspunsuri (1)

Dr. Ciprian Vlaicu

acum 8 ani

Durerea de cap si gat poate avea cauze diverse, a caror elucidare necesita
o consultatie medicala personala, individuala, urmata probabil si de anumite
investigatii. De aceea, va recomand sa va adresati medicului dumneavoas-
tra de familie sau unui medic internist in vederea stabilirii diagnosticului.