Durerea de cap(migrena)

Migrena

Postata de agapi144923 cu 14 ani in urma.

Ce pot face pt migrena care o am o data pe luna.De 7 ani am aceste crize care mi-au distrus viata si deja am ajuns in stadiul sa vreau sa ma sinucid cand ma apuca criza.Sant foarte disperata,am nevoie de ajutor.Medicamentele nu ma ajuta deoarece in acele momente nu pot manca sau bea deoarece vomit tot pana imi iese amareala de la fiere. Va rog sa ma ajutati.

Raspunsuri (5)

agapi144923

acum 14 ani

Ce pot face pt migrena care o am o data pe luna.De 7 ani am aceste crize care mi-au distrus viata si deja am ajuns in stadiul sa vreau sa ma sinucid cand ma apuca criza.Sant foarte disperata,am nevoie de ajutor.Medicamentele nu ma ajuta deoarece in acele momente nu pot manca sau bea deoarece vomit tot pana imi iese amareala de la fiere. Va rog sa ma ajutati.

denisabeb

acum 14 ani

buna agapi, ce pot sa zic sunt in aceeasi situatie ca tine , durerile de cap ma omoara le am si eu cam de 8 ani de zile,pe mine ma ia cu probleme de vedere la inceput iar pe urma ma ia niste dureri mari de cap si nu pot manca nimic toata zua pentru ca vomit, nu styu ce sa iti zic eu te-as sfatui sa te duci la un medic neurolog, sa iti faca o tomografie la cap , eu asta am sa fac ca nu mai pot in fiecare luna ma doare capul

proorogu

acum 13 ani

Sinucide-te asta-i singura solutie.

alexandra

acum 12 ani

vIATA MEA SE TERMINASE ACUM 4 LUNI CAND AU INCEPUT CELE MAI CRUNTE DURERI DIN VIATA UNUI OM. CACI ASA LE-AM SIMTIT. durerile au inceput acum 7-8 ani, acum am 25 ani...am fost la cei mai renumiti medici din tara: cluj, timisoara si bucuresti....NIMIC....mai mult decat atat, m-au transformat intr-o leguma prin medicamentele pe care mi le-au dat...nu puteam merge, vorbi..dc vbm un minut simteam k trec 10 ani pe langa mine...cumplit....Toate astea pana s- a speriat familia si ma vedeau k ma sting incet-incet si au hotarat sa mergem in strainatate...la ISTANBUL la clinica ANADOLU....fac tratament de 4 zile si deja sunt alt om...cu diferenta k nu au disparut inca starile de somnolenta...dar astept.....costurile nu sunt exorbitante....nici nu va pot reproduce prin ce chinuri am trecut....interesati-va de ANADALOU, medic Mustafa ERTAS...multa sanatate

laurentia

acum 11 ani

am dureri mari de cap si tulbularea vazuluii si uitare am fost la medic si nu mia gasit nici un diagnostic iau tot felu de medicamente si numi trece durerea dar cand beau ness in cantitate mare ma mai lasa durerea ce sfat ma invatati sa fac