Durere periodica

Migrena

Postata de MembruMobileAppMircea cu 8 ani in urma.

Buna ziua,
Mi se intampla de ceva vreme sa ma doara capul numai duminica, aproape in fiecare weekend fara sa fac ceva diferit sambata fata de restul zilelor saptamanii cu exceptia muncii fizice in locul muncii de birou. Poate fi ceva legat de oboseala acumulata de-a lungul unei saptamani sau este ceva mai serios?
Multumesc anticipat.

Raspunsuri (3)

Medic.Fares

acum 8 ani

Buna ziua.Cel mai indicat este sa faceti un consult medical pentru a depista o eventuala cauza.Pentru migrene, cefalee va recomand remdiile naturale Confort emotional sau Antistres.Se pot asocia si capsulele circulatie cerebrala si memorie si B complex vitamine naturale.Multa santate!

Ionescu

acum 8 ani

Fa un rmn

MembruMobileAppMircea

acum 8 ani

dsadsa