durere mare artera carotida

Migrena

Postata de ovidiu36107176 cu 10 ani in urma.

78 ani femeie durere mare in spatele urechii ( artera carotida) drepte de ~ 2 sapt. Va rog sa-mi spuneti ce specialist trebuie sa ma vada sau ce sa fac.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Incepeti prin a consulta medicul de familie, care, in urma examinarii, poate sa va orienteze catre specialitatea potrivita ( neurolog, ORL-ist, etc).