Durere in acelasi loc

Migrena

Postata de gratiela. cu 10 ani in urma.

Am o durere de cap persistenta ( ma tine chiar si 48h ) in acelasi punct, in spatele ochiului stang, la tampla. La nervi durerea e intensa, in rest e moderata. Ce poate fi? Am 19 ani

Raspunsuri (3)

rami

acum 9 ani

buna Gratiela,ai aflat despre ce este vorba?aceleasi simptome le am si eu,doar ca pe dreapta.sper sa vezi mesajul meu,sa imi raspunzi.multumesc

gratiela.

acum 9 ani

cica nu am nimic, e un fel de migrena declansata pe fond de stress. am avut examene bac admitere.. si oricum e genetica. mama la aceeasi varsta ca mine a avut aceleasi simptome

gratiela.

acum 9 ani

si mi a trecut de la sine de cand sunt in vacanta..